Zwinne Zarządzanie Projektami

Promity jest autoryzowanym partnerem firmy VersionOne, lidera w dostarczaniu światowej klasy, innowacyjnych rozwiązań opartych o zwinne metodyki.

Ich produkty zostały zbudowane od podstaw w celu wspierania unikalnych potrzeb zespołów. Sprzeciwiając się stosowaniu jednego podejścia do wielu problemów, oferują klientom szereg spersonalizowanych szablonów metodycznych. Produkty VersionOne to proste i intuicyjne konfiguracji typu „point-and-click” pozwalające dostosowywać systemu do własnych unikalnych procesów i terminologii.

Czym jest Zwinne Zarządzanie Projektami?

Zwinne zarządzanie projektami to podejście, które pozwala kierownikom projektów dostarczać rozwiązania o wysokim priorytecie i wysokiej jakości.

Biorąc pod uwagę, że projekty IT nieustannie się zmieniają ważne jest, aby umieć dostosować się do tych zmian. Zwinne zarządzanie projektami to przede wszystkim dostarczanie najwyższej wartości biznesowej, a także otrzymywanie bieżącej informacji zwrotnej pozwalającej ściśle zarządzać kosztami, czasem i zakresem prac.

Metodyka ta zmniejsza złożoność projektów poprzez rozbicie wielo-miesięcznego cyklu budowania wymagań, budowania całego produktu, a następnie testów. Zwinne zarządzanie projektami dzieli te obowiązki wśród trzech ról:

  • Właściciela Produktu, który ustanawia cele projektu, dostosowuje się do zmieniających się wymagań projektu i ustala prioryty dla funkcji produktu.
  • Scrum Master wspiera drużynę przy priorytetyzowaniu ich zadań i usuwa przeszkody, które mogłyby utrudnić ich realizację.
  • Członkowie Zespołu mierzą się z przypisanymi zadaniami, raportują proces realizacji i dbają o kontrolę jakości powstającego produktu.
FIRMA
DORADZTWO
ROZWIĄZANIA IT
ANALITYKA DANYCH
SZKOLENIA
KONTAKT