Partnerzy

Krzysztof Gwardys

Prezes Zarządu 

Krzysztof Gwardys posiada kilkanaście lat doświadczenia w realizacji dużych projektów informatycznych oraz transformacyjnych. Jako „człowiek renesansu” posiada wykształcenie techniczne, humanistyczne i ekonomiczne. Pracował dla szeregu dużych organizacji w sektorach energetycznym, finansowym, telekomunikacyjnym i publicznym (m.in. Bank DNB Nord, Bank Gospodarstwa Krajowego, BZ WBK, DB Schenker, GUS, Ministerstwo Finansów, PSE Operator, PwC, Straż Graniczna, Orange)

Specjalizuje się w architekturze korporacyjnej, procesach wytwarzania oprogramowania i budowie oprogramowania wielowarstwowego.
W Promity odpowiada za usługi doradcze oraz budowę oprogramowania aplikacyjnego.

Robert Dzido

Wiceprezes Zarządu
Robert Dzido posiada duże doświadczenie zdobyte w międzynarodowych organizacjach w obszarze zarządzania oraz budowy rozwiązań klasy Business Intelligence. Pracował m.im. dla następujących organizacji: AXA, BPH, Capgemini, HP, MSZ, Procter & Gamble, PwC. Jest doświadczonym architektem systemów IT ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań hurtowni danych w warstwach zasilania i raportowania. Należy do nielicznych osób w Polsce, którzy posiadają certyfikat trenerski z metodyki PRINCE2.
W Promity odpowiada za usługi doradcze w obszarze zarządzania oraz budowę oprogramowania klasy BI i PPM.

Krzysztof Toman

Partner
Krzysztof Toman jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej, na której uzyskał stopień doktora nauk technicznych. Posiada szerokie kompetencje w zakresie organizowania, planowania i kontroli przedsięwzięć i projektów informatycznych. Występując w roli kierownika zespołów projektowych wykształcił wysokie umiejętności zarządcze. Analityk i projektant systemów informatycznych uwzględniający pragmatyczne wykorzystanie standardów i procedur inżynierii oprogramowania. Doświadczony analityk biznesowy tak w administracji państwowej, w tym szczególnie dla obronności państwa, jak i dużych przedsiębiorstwach komercyjnych.
W Promity odpowiada za obszar badawczo – rozwojowy.

FIRMA
DORADZTWO
ROZWIĄZANIA IT
ANALITYKA DANYCH
SZKOLENIA
KONTAKT