Zespół

Trzon firmy stanowią osoby z kilkunastoletnim stażem w branży IT – posiadające doświadczenie zarówno w pracy w małych projektach ukierunkowanych na szybki efekt biznesowy, jak i w złożonych przedsięwzięciach informatycznych, obejmujących pełny cykl życia oprogramowania i cechujących się dużym znaczeniem dla organizacji. Konsultanci Promity pracowali zarówno dla administracji państwowej, jak i dla wielu organizacji komercyjnych działających w branżach, takich jak bankowość, energetyka, telekomunikacja, logistyka, ochrona zdrowia czy przemysł.

Obecnie w Promity pracuje około 25 konsultantów zaangażowanych w projekty związane z rozwojem informatyki dużych organizacji. Dysponują certyfikatami poświadczającymi ich kompetencje w zakresie znajomości języków programowania, metodyk zarządzania projektami czy podejścia do zarządzania zmianą organizacyjną na bazie modeli architektonicznych.

Wybrane certyfikaty: ArchiMate, COSMIC, UML, TOGAF8, TOGAF9 Level 2, PRINCE2 Practitioner, PMP, MBA, ITIL, MSP Foundation, Machine Learning.

FIRMA
DORADZTWO
ROZWIĄZANIA IT
ANALITYKA DANYCH
SZKOLENIA
KONTAKT