Co nas wyróżnia

Podstawowym wyróżnikiem Promity są Ludzie i Synergia, jaką udało się uzyskać na styku ich kompetencji oraz stosowanych procesów i narzędzi.

synergia

Ludzie - wieloletnie doświadczenie zdobyte w złożonych przedsięwzięciach oraz interesujących organizacjach umożliwia nam podejmowanie zdroworozsądkowych decyzji i zachowanie zwinności oraz efektywności w realizowanych pracach.

Procesy – znajomość wzorców metodycznych i dobrych praktyk jest ważna, ale jeszcze ważniejsze są doświadczenia z ich praktycznego stosowania i wdrażania. Obecnie posiadamy ugruntowane kompetencje w obszarze architektury korporacyjnej, zarządzania portfelem, programami i projektami, zarządzania usługami IT, jak i inżynierii oprogramowania.

Narzędzia – w celu sprawnej realizacji prac korzystamy z szeregu narzędzi wspierających (m.in. narzędzia Case, bazy wiedzy, narzędzia klasy Application Lifecycle Management, Project Portfolio Management, IT Service Management). Bardzo często wspieramy Klientów opracowując koncepcję działania w danym obszarze, by następnie implementować ją w stosownym narzędziu.

FIRMA
DORADZTWO
ROZWIĄZANIA IT
ANALITYKA DANYCH
SZKOLENIA
KONTAKT