Działania CSR

wiedza

Firma Promity rozumie i docenia koncepcję CSR (ang. Corporate Social Responsibility). Dlatego też, w swych planach długoterminowych uwzględnia i poświęca szczególną uwagę realizacji działań społecznie odpowiedzialnych, budując tym samym pozytywne relacje z lokalnym otoczeniem, a także propagując te idee wśród pracowników i kontrahentów.

Najlepsza pomoc dla społeczeństwa, jakiej można udzielić to „dawanie wędki, a nie ryby”. Mając to na uwadze, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i zdecydowaliśmy się na uwzględnienie bezpłatnych wykładów dla studentów z zakresu informatyki jako stałego elementu w naszej strategii CSR.

Dzielimy się wiedzą

Promity zaangażowało się w poprowadzenie cyklu wykładów realizowanych w ramach koła naukowego MuGED działającego przy Politechnice Warszawskiej.

Znając programy poszczególnych kierunków, dostosowujemy nasze prelekcje do aktualnych potrzeb studentów, tak by zaproponować im wartościową i praktyczną wiedzę, która poszerzy ich horyzonty. Zależy nam, by rozbudzić w studentach pasję, ciekawość i dążenie do stałego pogłębiania swych umiejętności.

Naszym celem jest wsparcie szkół wyższych w kształceniu wykwalifikowanych kadr, a przede wszystkim ułatwienie młodym ludziom startu w dorosłość i podniesienie ich kompetencji, dzięki czemu będą wyróżniać się na rynku pracy.

 

W przypadku pytań, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Kontakt. Osoba odpowiedzialna za CSR w naszej firmie z największą przyjemnością udzieli Państwu wszelkich odpowiedzi.

FIRMA
DORADZTWO
ROZWIĄZANIA IT
ANALITYKA DANYCH
SZKOLENIA
KONTAKT