Kariera

Dlaczego warto z nami pracować

think_differentW naszej firmie stawiamy na ludzi, dostrzegamy i cenimy to, że każdy z nas jest inny, działa według nieco innych schematów i ma inne oczekiwania. Ta różnorodność powoduje, że umiemy rozwiązywać trudne problemy i stawiać sobie ambitne cele.

Nie spoczywamy na laurach i dużą wagę przywiązujemy do rozwoju. Umożliwiamy naszym pracownikom naukę i wspieramy ich rozwój zawodowy.

Formy współpracy

Szanujemy swój prywatny czas i dbamy o zachowanie właściwych proporcji między pracą a życiem osobistym.

Brak sztywnych korporacyjnych zasad to także różne możliwości współpracy z nami. Jeśli posiadasz kompetencje, których poszukujemy i uszanujesz nasze wartości jesteś mile widziany.

Podstawową formą zaangażowania jest umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin. W ten sposób chcemy współpracować z osobami, które poszukują środowiska, w którym chcą konsekwentnie rozwijać swoje kompetencje oczekując trwalszych relacji.

Oferujemy również możliwość współpracy dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. W takim przypadku bardzo ważnym dla nas jest stopniowe zbudowanie wzajemnego zaufania umożliwiającego nawiązanie trwałych relacji biznesowych.

Osobom mniej doświadczonym i uczącym się możemy zaproponować współpracę w niepełnym wymiarze czasu pracy dając jednocześnie szansę zdobycia doświadczenia u boku najlepszych w Polsce ekspertów.

Zobacz aktualne oferty pracy

 

FIRMA
DORADZTWO
ROZWIĄZANIA IT
ANALITYKA DANYCH
SZKOLENIA
KONTAKT