O Nas

Promity jest firmą specjalizują się w świadczeniu usług pozwalających osiągać sukcesy biznesowe dzięki wykorzystaniu rozwiązań informatycznych. Została założona w 2009 roku przez doświadczonych konsultantów z branży IT. Wyróżnikiem Promity jest pragmatyczne podejście do wykorzystania informatyki w biznesie.

Nasza oferta obejmuje obecnie:

  • Doradztwo i wdrażanie dobrych praktyk z dziedziny architektury korporacyjnej, inżynierii oprogramowania, zarządzania przedsięwzięciami oraz zarządzania usługami IT.
  • Wsparcie analityczne i architektoniczne dotyczące oprogramowania oraz jego styku z biznesem.
  • Wsparcie zarządzania portfelem, programami i projektami.
  • Wytwarzanie oprogramowania dedykowanego oraz wdrażanie i dostosowanie do potrzeb Klientów uznanych na świecie rozwiązań informatycznych klasy ALM, PPM i Service Desk.
  • Szkolenia z dziedziny architektury korporacyjnej, analizy biznesowej i systemowej, zarządzania przedsięwzięciami oraz wybranych rozwiązań IT i technologii.
  • Outsourcing – wysokie kompetencje naszych pracowników pozwalają nam wnieść wartość dodaną dla naszych Klientów poprzez usługi outsourcingu.

Promity jako jedna z pierwszych firm w Polsce została członkiem forum
ArchiMate® w The Open Group i uczestniczyła w pracach nad rozwojem tego języka modelowania (mającego zastosowanie przy modelowaniu architektury rozwiązań IT).

Nie robimy wszystkiego. Robimy to, na czym się znamy.

Wielu Klientów już nam zaufało, a pozostałych zapraszamy do współpracy.
Jesteśmy przekonani, że możemy pomóc.

FIRMA
DORADZTWO
ROZWIĄZANIA IT
ANALITYKA DANYCH
SZKOLENIA
KONTAKT