Oferty pracy

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pocztą elektroniczną na adres: praca@promity.pl podając w tytule maila nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych , Dz.U. nr 133, poz.88).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Ekspert ds. architektury IT

Opis stanowiska:

Jeśli jesteś doświadczonym specjalistą o ugruntowanej pozycji zawodowej i poszukujesz ciekawych projektów, w których można rozwijać swoje kompetencje dołącz do naszego zespołu.

Kogo szukamy:

Od osoby na tym stanowisku oczekujemy:

  • Poand 10-letniego doświadczenia na stanowisku architekta lub analityka IT.
  • Znajomości rozwiązań funkcjonujących co najmniej w jednej z branż: ubezpieczenia, bankowość, telekomunikacja, media, administracja publiczna.
  • Umiejętności samodzielnego kreowania rozwiązań.
  • Dobrej znajomość norm i standardów
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Orientacji proklienckiej

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednym z najlepszych zespołów eksperckich w kraju
  • Możliwość intensywnego i wielostronnego rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dopasowania formy współpracy do możliwości eksperta

Programista Java

Jeśli jesteś studentem ostatnich lat jednego z kierunków technicznych lub poszukujesz ciekawej pracy, realizowanej nie koniecznie „na już” zapraszamy Cię do naszego zespołu.

  • Wiedzy technicznej związanej z programowaniem w języku Java oraz znajomości relacyjnych baz danych (SQL).
  • Znajomości technologii JEE bądź Spring.
  • Podstawowej znajomości standardów WS-*.
  • Dobrej znajomości HTML, CSS, JavaScript, XML.
  • Umiejętności samodzielnego tworzenia przejrzystego kodu i dokumentowania go.
  • Umiejętności rzetelnego testowania systemów informatycznych popartej znajomością jUnit.
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym rozumienie i tworzenie dokumentacji rozwiązania.

Oferujemy:

  • Pracę w projekcie
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne kształtowanie własnego czasu pracy (min. 3 dni w tygodniu).

FIRMA
DORADZTWO
ROZWIĄZANIA IT
ANALITYKA DANYCH
SZKOLENIA
KONTAKT