Oprogramowanie dedykowane

Promity tworzy aplikacje dedykowane dla potrzeb Klientów. Poniżej podano klika przykładowych realizacji obejmujących następujące klasy rozwiązań:

  • IoT i urządzenia mobilne (np. „Monitorowanie parametrów biologicznych”)
  • Uczenie maszynowe i analityka danych nieustrukturyzowanych (np. RFace – rozpoznawanie twarzy)
  • Zaawansowane aplikacje webowe i rozwiązania komunikacyjne (np. ”Aplikacja do nadzoru terenowych grup roboczych”)
  • Przetwarzanie danych (np. ”Aplikacja do optymalizacji finansowych”)

Monitorowanie parametrów biologicznych

W współpracy w firmą Neuro Device opracowaliśmy oprogramowanie do monitorowania parametrów biologicznych dzieci, a w tym noworodków. Na podstawie informacji z czujnika prezentowane są typowe parametry biologiczne (np. puls, temperatura) oraz sygnalizatory bezdechu czy też upadku. Aplikacja dostępna jest na urządzeniach mobilnych.

Lifetone

RFace

RFace jest produktem dedykowanym do rozpoznawania twarzy na podstawie obrazu. Może on działać w trybie rozpoznawania pojedynczej osoby z danego obrazu bądź przetwarzać zbiór osób. W celu identyfikacji twarzy konieczna jest wstępna konfiguracja rozwiązania (tzw. trening) polegająca na nagraniu twarzy danej osoby przy użyciu kamery.

RFace

Aplikacja do nadzoru terenowych grup roboczych

Aplikacja dostępna jest poprzez przeglądarkę WWW i zapewnia podstawowe funkcje monitoringu oraz łączności z użytkownikami sieci radiowej. Funkcjonalność aplikacji obejmuje zarówno działania administracyjne (np. zarządzanie radiotelefonami), jak i użytkowe (np. wysyłanie wiadomości).

Łączność

Funkcjonalność aplikacji:

  • Zobrazowanie mapowe, w tym zobrazowanie położenia abonentów sieci na podstawie GPS oraz tworzenie własnych obiektów mapowych.
  • Wysyłanie i odbiór krótkich wiadomości. Rozmowy bezpośrednie, grupowe oraz pomiędzy dyspozytorami.
  • Wysyłanie i odtwarzanie plików audio.
  • Monitorowanie i raportowanie aktywności użytkowników oraz systemu.
  • Zarządzanie i konfiguracja systemu łączności, w tym dodawanie radiotelefonów, tworzenie grup użytkowników sieci i zarządzanie użytkownikami.

Łączność

Aplikacja do optymalizacji finansowych

Tworzymy aplikację do różnych optymalizacji finansowych z zachowaniem pełniej audytowalności procesu przetwarzania. Poniższy rysunek przedstawia strukturę aplikacji:

Finanse

 

FIRMA
DORADZTWO
ROZWIĄZANIA IT
ANALITYKA DANYCH
SZKOLENIA
KONTAKT